Šiandien namų šilumą saugo ne storos sienos

     Šiandien galva sopa dėl daugelio dalykų vienas iš jų kiauri energijos netausojantys įvairios paskirties pastatai, kuriuose per nesandarias, pažeistas konstrukcijas keliaujantis oras kondensuojasi sumažindamas šilumos izoliacijos efektyvumą atitvarinėje konstrukcijoje pradeda kauptis vanduo po to pelėsis, grybelis, o tai pavojingos sveikatai ir alergiją sukeliančios medžiagos.

    Kaip išvengti ir ką pasirinkti, atsakyčiau - šiltinimas be siūlių ir tarpų, išvengiant žmogiškojo faktoriaus padarinių. Naudojant poliuretano šiltinamąją medžiagą susidaro vientisas besiūlis izoliacinis sluoksnis.

Namų šilumą saugo Namų šilumą saugo Namų šilumą saugo

    Skystojo poliuretano dėka galima apšiltinti kritines, sunkiai pasiekiamas arba išgaubtas vietas ir nebereikia iš vidaus apšiltinto ploto dengti garo izoliuojančiom plėvelėm. Maksimalus šiltinimo efektyvumas ir nedidelis izoliacinės medžiagos storis.

    Uždarų porų poliuretanas pasižymi ypač mažu šilumos laidumu, kurio nepasiekia jokia kita įprasta izoliacinė medžiaga. Tik tada kai šaltas išorės oras neranda kelių į vidų, o šiltas oras lieka pastato viduje ir kai pastato atitvarinės konstrukcijos ir jų visi mazgai yra sandarūs, tik tada galime kalbėti apie pastato sandarumą, pastovią oro temperatūrą, didesnį energijos efektyvumą, komfortą, o tai reiškia mažesnes išlaidas šildymui.

    Sandariame pastate priverstinė ventiliacinė sistema atlieka pastato "plaučių" funkciją reikiamu kiekiu ir dažniu tieka kokybišką ir šviežią orą, o panaudotą orą kartu su "priedais" šalina lauk.

    Mes siūlome investuoti į namo konstrukcijas - pamatų, sienų ir stogo apšiltinimą. Tokia investicija yra vienkartinė, o išlaidos šildymui yra kasdienės ir nuolatos didėja. Energiją taupantys namai tai puiki investicija į ateitį, kuri ne tik taupys jūsų pinigus, bei padidins pastato vertę.

    Nuo 2012 metų vasario 1d. įsigalioja pakeitimai: STR 2.01.09:2005 "Pastatų energinis naudingumas. Energinio naudingumo sertifikavimas" metodikoje nurodyta, kad A, A+ ir A++ energinio naudingumo klasių pastatų sandarumas turės būti išmatuojamas privalomai. Pasirinkus kompleksišką šiltinimo technologiją mes su specialios įrangos pagalba atliksime pastato sandarumo testą, patikrą. Todėl, prieš perkant, statant, renovuojant būstą patariame žmonėms įsitikinti, ar jų būstas bus sandarus, ar jiems reikės mokėti brangiau už šildymą. Esame pasiruošė įgyvendinti jūsų poreikius arba atlikti esamo pastato sandarumo patikrą. Atėjo metas susitelkti į sandarumą užtikrinančių šiltinimo technologijų paiešką ir jų praktinį taikymą. Tada ir privatiems savininkams, ir valstybei investicijos į statybų ir renovacijų sektorių atsipirks kur kas greičiau, o ir pats šiltinimas kainuotų pigiau.

Autorius: Antanas Karbauskas

Kontaktai
Tel. +370 698 70534, +370 698 16167
El. p. info@gamona.lt
Rekvizitai:
Įmonės kodas 263747380
PVM kodas LT100004388310.
Adresas:
Sudmantų g. 8, LT-96326
Klaipėdos r., Sudmantai
Sprendimas:
img