Efektyvus šilumą taupantys pastatai

  Besiūlė pastatų šiltinimo sistema skirta sta­tomiems bei renovuojamiems gyvenamie­siems namams ir kitos paskirties pastatams šiltinti. Tai sistema, padėsianti gerinti gyveni­mo kokybę ir racionaliau naudoti energijos išteklius.

Gamona

Šiltinimas be siūlių ir tarpų. Užpurškus šiltinamąją už­darų porų medžiagą susidaro ištisinis besiūlis izoliacinis sluoksnis be energiją švaistančių šilumos tiltelių.

Gamona

Maksimalus šiltinimo efektyvumas ir nedidelis izolia­cinės medžiagos storis. Uždarų porų poliuretanas pasižymi ypač mažu šilumos laidumu, kurio nepasiekia jokia kita įprasta izoliacinė medžiaga. Tai leidžia taupyti brangią energiją.

Gamona

Sunkiai pasiekiamų statybinių konstrukcijų šiltinimas. Skystojo įrengimo būdas leidžia be problemų apšiltinti kritines, nepasiekiamas arba išgaubtas vietas.

Gamona

Puikus sukibimas su pagrindu. Uždarų porų poliuretanas prilimpa lyg antra oda ir tinka beveik visiems įprastiems statybiniams paviršiams šiltinti. Kietos, stabilios, uždarų porų struktūros ypač pagerina statinio konstrukciją ir ilgina statinių tarnavimo amžių.

Gamona

Greitas padengimas. Šiltinimo darbus atlieka specia­lizuotos įmonės ir apmokyti specialistai - tai užtikrina aukštą darbų kokybę. Palankiomis sąlygomis putų išpurškimo proporcionavimo įrenginiu per dieną galima padengti didesnį kaip 300 m2 šiltinamą plotą.

Gamona

Gerina gyvenimo kokybę. Šia sistema izoliuotų pastatų gyventojai liudija apie geresnes mikroklimato sąlygas ir didesnį komfortą. Dėl nedidelio uždarų porų poliuretano svorio susidaro tik nežymi papildoma apkrova statybinėms konstrukcijoms, todėl tai užtikrina didesnį saugumą.

 

    Uždarų porų poliuretano sistemai išduotas nacionalinis techninis liudijimas. Degumas atitinka Lietuvos Respublikos reglamentus. Stogams šiltinti - (Broof t1) sertifikatas. Su gipso kartono plokštėmis naudojama sistema atitinka B-s1,d0 degumo klasę.

Namų šilumą saugo Namų šilumą saugo

    Uždarų porų poliuretano sistema izoliuotas pastatas išlaikys savo ypatybes ilgus metus. Tyrimą atlikęs Vokietijos statybos technologijų institutas patvirtino, kad po 28 metų iš šlaitinio stogo paimtas kietojo poliuretano šiltinimo medžiagos mėginys buvo visiškai funkcionalus ir atitiko visas deklaruojamas vertes.

    Projektuotojams bei architektams turime parengę visą reikiamą informaciją apie sistemos pritaikymą. Atsakysime į visus Jus dominančius klausimus.

Autorius: Antanas Karbauskas

Kontaktai
Tel. +370 698 70534, +370 698 16167
El. p. info@gamona.lt
Rekvizitai:
Įmonės kodas 263747380
PVM kodas LT100004388310.
Adresas:
Sudmantų g. 8, LT-96326
Klaipėdos r., Sudmantai
Sprendimas:
img