Subertres

Subertres produktas kurio 96% tūrio sudaro kamščiamedis. Tai - termoizoliacija, struktūra ir spalva viename. Medžiaga užnešama ant visų statybinių paviršių purškiamuoju pistoletu be siūlių, 2-3mm natūrali termoizoliacinė medžiaga, vienintelė turinti savotišką kintamą šiluminio laidumo koeficientą. Tinka išorės ir vidaus darbams.


SUBERTRES tai komercinis patentuoto produkto pavadinimas, kuris gali būti labai įvairiai naudojamas statybos, pramonės, laivininkystės, automobilių gamybos, ir dar daugelyje kitų sričių dėl plačių jo pritaikymo galimybių susijusių su produkto savybėmis, kurias sunku patikėt, kad gali būti siejamos
su vienu vieninteliu rinkos produktu.

Daugybe laboratorinių bandymų ir įvairūs įgyvendinti projektai panaudojant produktą ant terasų, denių, fasadų, vidinių sienų patvirtina, kad SUBERTRES yra tikra revoliucija statybos ir pramonės srityje.
SUBERTRES tai ekologiškas, sudėtingo gamybos ciklo eigoje gaunamas produktas, sudarytas iš įvairių sudėtinių dalių, tarp kurių verta paminėti: įvairaus smulkinimo kamščiamedžio miltelius (GERIAUSIA NATŪRALI TERMINĖIZOLIACINĖ MEDŽIAGA), akrilinę dervą, augalinius riebalus ir vandenį.

Subertres

Kontaktai
Tel. +370 698 70534, +370 698 16167
El. p. info@gamona.lt
Rekvizitai:
Įmonės kodas 263747380
PVM kodas LT100004388310.
Adresas:
Sudmantų g. 8, LT-96326
Klaipėdos r., Sudmantai
Sprendimas:
img