Grindų šiltinimas

Įrengiant šildomas grindis pravartu apšiltinti jas aukščiau grindų perdangos plokštės. Izoliacinis sluoksnis pastato viduje atskiria šildomas patalpas nuo nešildomų ir taip sumažina brangios šildymo  energijos nuostolius. Šildomų grindų šiltinimas iš viršaus yra pranašesnis net ir tuomet, kai yra šiltinamos tik laikas nuo laiko naudojamos patalpos, nes „šaltos“ grindys greičiau įšyla, o šiluma neatiduodama  grindų perdangos plokštei.

Šiltinant pastogės grindis, sausos ir nuvalytos nuo dulkių grindys yra padengiamos purškiamosiomis putomis. Naudodami šias putas galime nesudėtingai ir greitai izoliuoti vamzdelius, vandentiekio, šildymo ar elektros instaliaciją. Putoms greitai sukietėjus, galima kloti šildymo sistemos paklotą ir šildymo vamzdelius, o po to dengiate paklotą nuo šiltinamojo sluoksnio atskiriant folija.

Ypač atsparios gniuždymui poliuretano putos net ir nuolatinės šildymo sistemos pakloto apkrovos atveju užtikrina tvirtą pagrindą, pasižymintį puikiomis izoliacinėmis savybėmis.

 

Svarbiausi privalumai:

   · Ilgalaikė stabili izoliacija;

   · Nesideformuoja ir nesiraukšlėja;

   · Plonas izoliacinis sluoksnis užtikrina      didelį izoliacinį efektą;

   · Santykinai nesudėtinga grindų      struktūra.

Grindų šiltinimas

 

 

Kontaktai
Tel. +370 698 70534, +370 698 16167
El. p. info@gamona.lt
Rekvizitai:
Įmonės kodas 263747380
PVM kodas LT100004388310.
Adresas:
Sudmantų g. 8, LT-96326
Klaipėdos r., Sudmantai
Sprendimas:
img