Efektyvus šilumos taupymo sprendimas

    Besiūlė pastatų šiltinimo sistema skirta statomų bei renovuojamų gyvenamųjų namų, ūkiniams pastatams, angarams, maisto produktų saugykloms ir kitos paskirties pastatams šiltinti. Tai sistema padėsianti pagerinti gyvenimo kokybę ir racionaliau naudoti energijos išteklius. Šiltinimas be siūlių ir tarpų. Naudojant poliuretano šiltinamąją medžiagą susidaro vientisas besiūlis izoliacinis sluoksnis. Maksimalus šiltinimo efektyvumas ir nedidelis izoliacinės medžiagos storis. Uždarų porų poliuretanas pasižymi ypač mažu šilumos laidumu, kurio nepasiekia jokia kita įprasta izoliacinė medžiaga. Tai leidžia taupyti brangią energiją.

Efektyvus šilumos taupymo sprendimas

    Sunkiai pasiekiamų statybinių konstrukcijų šiltinimas. Skystojo poliuretano dėka galima be problemų apšiltinti kritines, nepasiekiamas arba išgaubtas vietas. Puikus sukibimas su pagrindu. Prilimpa prie šiltinamojo paviršiaus ir tinka visiems įprastiems statybiniams paviršiams šiltinti. Kietos, stabilios, uždarų porų putos neabejotinai pagerina statinio konstrukciją ir ilgina statinių tarnavimo amžių.

     Gerina gyvenimo kokybę. Uždarų porų poliuretano sistema izoliuotų pastatų gyventojai liudija, apie pagerėjusias mikroklimato sąlygas ir padidėjusį komfortą. Dėl nedidelio svorio statybinėms konstrukcijoms susidaro tik nežymi papildoma apkrova, todėl tai užtikrina didesnį saugumą. Šiltinimo sistemai išduotas nacionalinis techninis liudijimas. Uždarų porų poliuretano sistema, izoliuotas pastatas išlaikys savo savybes ilgus metus. Tyrimą atlikęs Vokietijos institutas patvirtino, kad po 29 metų iš šlaitinio stogo paimtas kietojo poliuretano šiltinimo medžiagos mėginys buvo visiškai funkcionalus ir visiškai atitiko savo deklaruojamas vertes.

Autorius: Antanas Karbauskas

Kontaktai
Tel. +370 698 70534, +370 698 16167
El. p. info@gamona.lt
Rekvizitai:
Įmonės kodas 263747380
PVM kodas LT100004388310.
Adresas:
Sudmantų g. 8, LT-96326
Klaipėdos r., Sudmantai
Sprendimas:
img